Все про іригатор Waterpik Все про іригатор Waterpik

Іригатор Waterpik - це прилад для особистої гігієни, який ефективно очищує важкодоступні ділянки порожнини рота, а також проводить масаж ясен, покращуючи кровообіг в них.

Докладніше

Чищення зубів іригатором Чищення зубів іригатором

Красиві, здорові зуби і посмішка, що приваблює, давно стали необхідністю в досягненні успіху. Про те, як важливо правильно доглядати за зубами і вчасно відвідувати стоматолога, сьогодні відомо усім. На щастя, арсенал засобів, що полегшують догляд за зубами, постійно поповнюється.

Докладніше

Чищення зубів зубною ниткою Чищення зубів зубною ниткою

Що б не говорили в рекламі, жодна зубна щітка не може вичистити проміжки між зубами. Для цього існує спеціальне пристосування - зубна нитка або флос. Регулярне і правильне застосування зубної нитки дозволяє повністю видалити залишки їжі і зубний наліт, що утворюється між зубами. Флос відіграє важливу роль в профілактиці карієсу, адже в міжзубних проміжках скупчується найбільше бактерій.

Докладніше

Засоби для чищення зубів Засоби для чищення зубів

Про те, що після їди треба чистити зуби, люди знали ще декілька тисяч років назад. Але приблизно до 20-го століття здоровими зубами могли похвалитися одиниці.

Докладніше

Порівняння іригатора Waterpik і зубної щітки Порівняння іригатора Waterpik і зубної щітки

Інновації завжди викликають сумніви, оскільки вони незвичні на перший погляд, їх переваги досить складно об'єктивно оцінити. До таких інновацій на даний момент відноситься і іригатор.

Докладніше

Іригатор Waterpik і зубні хвороби Іригатор Waterpik і зубні хвороби

Багато покупців цікавить, наскільки іригатор може допомогти впоратися з даними захворювання, чи приносить користь використання іригатора при лікуванні?

Докладніше

Чи корисний іригатор Waterpik для дитини? Чи корисний іригатор Waterpik для дитини?

Сучасні дослідження повідомляють, що зуби вимагається чистити кожного разу (уранці і увечері) не менше трьох хвилин! При використанні зубної щітки це досить стомливе зайняття, тим більше для дитини!

Докладніше

Користь іригатора Waterpik для зубів Користь іригатора Waterpik для зубів

Зубні проблеми завжди були дуже актуальні для людини. Зараз ми вже знаємо, як лікувати свої зуби, але до недавнього часу не мали правильних і дійсно ефективних засобів для того, щоб запобігати появі зубних проблем.

Докладніше

open contact success open review success open register success