Чищення зубів іригатором

16.03.2012

Красиві, здорові зуби і посмішка, що приваблює, давно стали необхідністю в досягненні успіху. Про те, як важливо правильно доглядати за зубами і вчасно відвідувати стоматолога, сьогодні відомо усім. На щастя, арсенал засобів, що полегшують догляд за зубами, постійно поповнюється.

img

Красиві, здорові зуби і посмішка, що приваблює, давно стали необхідністю в досягненні успіху. Про те, як важливо правильно доглядати за зубами і вчасно відвідувати стоматолога, сьогодні відомо усім. На щастя, арсенал засобів, що полегшують догляд за зубами, постійно поповнюється.

Іригатор порожнини рота - це один з найсучасніших приладів, що допомагають доглядати за зубами. Ефективність застосування іригатора доведена стоматологами. Цей прилад відмінно вичищає важкодоступні місця і міжзубні проміжки від застряглої в них їжі і зубного нальоту. Іригатор порожнини рота чистить ті місця, очищення яких непідвладне навіть електричній зубній щітці. Регулярне використання іригатора зміцнює ясна і видаляє жовтий наліт із зубної емалі.

Waterpik

Як працює іригатор

Іригатор очищає зубний наліт за допомогою пульсуючого водяного струменя. Разом з очищенням поверхні зубів відбувається активний масаж ясен. Найбільш ефективне очищення зубів від бактерій походить

Як вибрати іригатор

Іригатор може бути сімейним або індивідуальним. Сімейний іригатор має декілька насадок. Це незамінна річ для великої сім'ї. Іригатор індивідуального користування має одну насадку і розрахований на одну людину. Існують також дорожні іригатори. Цей прилад може працювати від вбудованих акумуляторів, що робить зручним його використання під час подорожей.

Як чистити зуби іригатором

Іригатор використовують після вечірнього чищення зубів за допомогою зубної щітки. Наконечник іригатора треба направити на зуби. Відстань від струминного наконечника до зубів має бути близько 2 мм. Тиск води в іригаторі легко відрегулювати. Під час процедури очищення зубів не повинно виникати хворобливих відчуттів. Чищення зубів іригатором зазвичай займає не більше 2 хвилин.

Не варто економити на здоров'ї зубів. Іригатор допомагає у боротьбі за красиву посмішку, запобігає безлічі захворювань і забезпечує виняткову свіжість дихання.

інші статті

Чищення зубів зубною ниткою Чищення зубів зубною ниткою

Що б не говорили в рекламі, жодна зубна щітка не може вичистити проміжки між зубами. Для цього існує спеціальне пристосування - зубна нитка або флос. Регулярне і правильне застосування зубної нитки дозволяє повністю видалити залишки їжі і зубний наліт, що утворюється між зубами. Флос відіграє важливу роль в профілактиці карієсу, адже в міжзубних проміжках скупчується найбільше бактерій.

Докладніше

Все про іригатор Waterpik Все про іригатор Waterpik

Іригатор Waterpik - це прилад для особистої гігієни, який ефективно очищує важкодоступні ділянки порожнини рота, а також проводить масаж ясен, покращуючи кровообіг в них.

Докладніше

open contact success open review success open register success