Користь іригатора Waterpik для зубів

14.03.2012

Зубні проблеми завжди були дуже актуальні для людини. Зараз ми вже знаємо, як лікувати свої зуби, але до недавнього часу не мали правильних і дійсно ефективних засобів для того, щоб запобігати появі зубних проблем.

img

Зубні проблеми завжди були дуже актуальні для людини. Зараз ми вже знаємо, як лікувати свої зуби, але до недавнього часу не мали правильних і дійсно ефективних засобів для того, щоб запобігати появі зубних проблем. Проте поява на сучасному ринку якісних іригаторів значною мірою змінила цю ситуацію: тепер існує ефективний засіб, щоб боротися з підступаючими зубними захворюваннями і дійсно якісно справлятися із забезпеченням гігієни ротової порожнини.

Чим корисний іригатор?

Іригатор є якісним, надійним, ефективним засобом для очищення ротової порожнини. Клінічні дослідження доводять, що тривале використання іригатора дозволяє значно скоротити ризик виявлення семи так званих ознак нездоров'я зубів.

Сім ознак, на які варто звернути увагу

Как сохранить здоровье зубов?Хочете перевірити, наскільки Ваша зубна щітка справляється зі своєю функцією? Можете оцінити стан своїх зубів за цими ознаками:

  • наявність карієсу,
  • наявність зубного каменю (твердий наліт, що твердіє на зубах в результаті недостатньо щоденного очищення),
  • наявність бактерій на зубах,
  • наявність захворювань ясен (кровотечі і інше),
  • чи є зуби надчутливими(чи реагують на занадто холодне, занадто гарячіше ниючим болем без вагомої причини),
  • "жовтизна" зубів або наявність так званого темного нальоту,
  • свіжість дихання, на якій відбивається також наявність залишків їжі між зубами.

Виявлення декількох з семи ознак безпосередньо свідчить про те, що якість гігієни ротової порожнини є недостатньою. У вирішенні цієї проблеми Вам допоможе іригатор Waterpik.

інші статті

Чи корисний іригатор Waterpik для дитини? Чи корисний іригатор Waterpik для дитини?

Сучасні дослідження повідомляють, що зуби вимагається чистити кожного разу (уранці і увечері) не менше трьох хвилин! При використанні зубної щітки це досить стомливе зайняття, тим більше для дитини!

Докладніше

open contact success open review success open register success