Іригатор Waterpik і зубні хвороби

16.03.2012

Багато покупців цікавить, наскільки іригатор може допомогти впоратися з даними захворювання, чи приносить користь використання іригатора при лікуванні?

img

Не секрет, що кожна людина в тому або іншому ступені страждає від захворювання зубів. Для когось ця проблема стоїть гостріше, для когось менш гостро, але, проте, усі ми регулярно відвідуємо стоматологів. Причиною даного відвідування являються переважно різного роду захворювання, такі як:

  • гінгівіт,
  • карієс,
  • пародонтоз,
  • хвороби ясен і т. д.
  • Багато покупців цікавить, наскільки іригатор може допомогти впоратися з даними захворювання, чи приносить користь використання іригатора при лікуванні?

Профилактика лечения зубов

Іригатор - прекрасний помічник

У відповідь на це питання хотілося б уточнити, що іригатор не є стовідсотковою панацеєю від лікування усіх захворювань. У тому випадку, якщо карієс вже почав розвиватися в зубній порожнині, іригатор навряд чи допоможе йому повністю зникнути.

Проте іригатор - це прекрасний помічник, який зможе запобігти захворюванням, значно понизить кількість походів до лікаря при постійному і регулярному використанні. Крім того, застосування іригатора може понизити ефективність захворювання, скоротити темп його розвитку.

За рахунок чого іригатор допомагає?

Усі захворювання зубів і ясен виникають з однієї єдиної причини - через недостатній рівень гігієни ротової порожнини. Регулярне використання іригатора дозволяє серйозно змінити цю ситуацію: при застосуванні сучасних, якісних і надійних моделей Waterpik Ваша гігієна ротової порожнини стане практично ідеальною.

Допомога іригатора полягає в:

  • видаленні залишків їжі,
  • очищенні зубного нальоту,
  • масажі ясен.

інші статті

Чи корисний іригатор Waterpik для дитини? Чи корисний іригатор Waterpik для дитини?

Сучасні дослідження повідомляють, що зуби вимагається чистити кожного разу (уранці і увечері) не менше трьох хвилин! При використанні зубної щітки це досить стомливе зайняття, тим більше для дитини!

Докладніше

Порівняння іригатора Waterpik і зубної щітки Порівняння іригатора Waterpik і зубної щітки

Інновації завжди викликають сумніви, оскільки вони незвичні на перший погляд, їх переваги досить складно об'єктивно оцінити. До таких інновацій на даний момент відноситься і іригатор.

Докладніше

open contact success open review success open register success