Все про іригатор Waterpik

14.11.2013

Іригатор Waterpik - це прилад для особистої гігієни, який ефективно очищує важкодоступні ділянки порожнини рота, а також проводить масаж ясен, покращуючи кровообіг в них.

img

Принцип дії іригатора грунтований на очищенні порожнини рота під впливом пульсуючого струменя води*. Потужний тиск струменя води дозволяє очищати міжзубні простори там, куди не потрапляє зубна щітка, а також покращує кровообіг в яснах, масажує їх.

Численні клінічні дослідження довели, що ключовий оздоровлюючий ефект має саме пульсуючий струмінь води*. Переривчасті сильні імпульси води видаляють бактерії з-під ясен і важкодоступних місць порожнини рота.

*важливо: виробник рекомендує використати звичайну фільтровану воду. Використання різних концентратів для іригатора не впливає на оздоровлюючий ефект, не є необхідним і може скоротити термін служби іригатора.

Як правильно використати іригатор Waterpik?

Важливо розуміти, що іригатор Waterpik використовується після вечірнього очищення зубів щіткою. Для досягнення ефекту досить використати іригатор один раз на день. Процедура займає приблизно 3 хвилини.

 • Послідовність дій :
 • Вставте насадку в ручку до клацання;
 • Встановите бажаний рівень тиску;
 • Включіть іригатор;
 • Направляйте струмінь води перпендикулярно лінії ясен;
 • Злегка зімкніть губи, щоб вода не розбризкувалася, а вільно витікала з порожнини рота в раковину;
 • Ведіть насадку уздовж лінії ясен з внутрішнього і зовнішнього боку зубів верхньої і нижньої щелепи;
 • При необхідності ви можете перервати подання води натисненням кнопки на ручці іригатора.

Пульсуючий струмінь води очищає міжзубні простори, масажує ясна, освіжає дихання.

Як правильно вибрати і купити іригатор Waterpik?

Компанія Waterpik пропонує декілька моделей іригаторів : WP - 360 E2, WP - 70 E2, WP - 100 E2 Ultra, WP-300 E2, WP-260 E2, WP-450 E2. Кожна з них має свої переваги.

Стаціонарні іригатори(WP - 70 E2, WP - 100 E2 Ultra, WP-300 E2, WP-260 E2) розраховані на використання декількома членами сім'ї в домашніх умовах. У комплекті з іригатором йдуть декілька насадок, що відрізняються кольором. При необхідності можна докупати насадки у будь-якій кількості. Таким чином, стаціонарним іригатором може користуватися необмежене число членів сім'ї. Усі стаціонарні іригатори працюють від мережі.

Портативні іригатори(WP - 360 E2, WP-450 E2) мають можливість роботи незалежно від наявності електричної розетки під рукою. Портативний іригатор має вбудований акумулятор. Він ідеальний в тих випадках, коли людина часто подорожує і буває у відрядженнях. Портативний іригатор використовується тільки спільно із стаціонарними моделями і який з'являється покликаний підтримувати в роз'їздах оздоровлюючий ефект, який з'являється після використання стаціонарних моделей. Портативний іригатор не призначений для щоденного застосування.

Чому необхідно купити іригатор Waterpik?

Особливе значення питанням профілактики стоматологічних захворювань порожнини рота завжди приділялося в США. Саме американці винайшли найпопулярніший сьогодні засіб гігієни порожнини рота - іригатор порожнини рота Waterpik. Компанія Waterpik вже більше 50 років продовжує бути лідером в області оральних іригаторів. Бренду Waterpik довіряють стоматологи всього світу. На нашому сайті ви можете купити іригатори Waterpik з перших рук.

Численні клінічні випробування довели ефективність іригатора порожнини рота. Іригатор вирішує багато проблем здоров'я порожнини рота : запобігає карієсу, бореться з неприємним запахом з рота, усуває кровоточивість ясен.

Обов'язково використовувати іригатор якщо у вас є: имплантанты, мости, коронки, знімні і незнімні протези, брекеты. Він допоможе підтримувати гігієну порожнини рота навколо таких конструкцій.

Оральний іригатор Waterpik - цей найефективніший засіб для очищення глибоких ясенних кишень і масажу ясен. Пульсуючий струмінь води ретельно очищає міжзубні простори і масажує ясна.

Дуже важливо підтримувати гігієну порожнини рота жінкам в період вагітності. Зміна мінерального обміну під час вагітності знижує щільність зубної тканини, зуби стають крихкими, може з'явитися кровоточивість ясен. Доведено, що хвороби ясен можуть привести до передчасних пологів. Легко і просто підтримати порожнину рота в здоровому стані під час вагітності можна, якщо купити іригатор.

Регулярне використання іригатора :

 • Зменшує вірогідність утворення бактерійного нальоту на 24%,
 • Підвищує ефективність чищення зубів у важкодоступних місцях порожнини рота на 50%,
 • Знижує вірогідність захворювання карієсом на 26%,
 • очищує, освіжає і покращує стан порожнини рота.

Клінічно доведено, що іригатор на 93% ефективніший за зубну нитку.

інші статті

Чищення зубів іригатором Чищення зубів іригатором

Красиві, здорові зуби і посмішка, що приваблює, давно стали необхідністю в досягненні успіху. Про те, як важливо правильно доглядати за зубами і вчасно відвідувати стоматолога, сьогодні відомо усім. На щастя, арсенал засобів, що полегшують догляд за зубами, постійно поповнюється.

Докладніше

open contact success open review success open register success