Гарантії якості

Портал www.Waterpik.com.ua є єдиним інтернет-магазином офіційного дистриб'ютора марки Waterpik.

Компанія ТОВ "АРКОМ-Україна" гарантує, що уся представлена продукція, відповідає заявленій якості. У нашому каталозі представлені тільки сертифіковані товари відомих виробників.

Усі необхідні сертифікати можуть бути надані на вимогу. Усі технічні прилади з каталогу магазину мають фірмову гарантію. При купівлі Ви отримуєте наступні документи:

  • Видаткова накладна
  • Гарантійний талон

Важливо розуміти, що під гарантію не потрапляють випадки, коли несправність виникає унаслідок недбалої експлуатації приладів.

Ознаки підробленої продукції

1. Якщо ціна Вам здається занадто низькою, щоб бути правдою - це підробка. Оригінальна продукція WATERPIK виготовляється з матеріалів преміум якості і розробляється з урахуванням всіх нормативів, тим самим гарантуючи відповідність вимогам державних законів України.

2. Зарядний пристрій і / або електрична вилка в комплекті повинні бути обов'язково розраховані на той тип напруги, який використовується в країні, де купується іригатор. Тобто, якщо для того, щоб скористатися іригатором або зарядним пристроєм потрібно купувати будь-який перехідник, то іригатор є підробленим або "сірим".

3. Інструкція обов'язково повинна бути російською мовою. Вона може бути ще і на інших мовах, але російською мовою обов'язково має бути присутня. Основна інструкція повинна мати якісний друк. Якщо продавець стверджує, що паперова інструкція тільки на іншій мові, то іригатор підроблений або "сірий .

4. "Сірі" іригатори WATERPIK не захищені будь-якої гарантією і зазвичай швидко ламаються через кілька місяців після покупки.

5. Мінімальний термін експлуатації при правильному використанні іригатора становить 5-7 років.

Умови повернення і обміну купленого товару

Звертаємо Вашу увагу, що іригатор є медичним товаром для профілактики і лікування захворювань в домашніх умовах і не підлягає поверненню або обміну на аналогічний товар іншого розміру, форми, габариту, фасону, забарвлення або комплектації.


open contact success open review success open register success