Про Компанію Waterpik

Історія компанії Waterpik

Чи задавалися Ви коли-небудь питанням про те, коли люди почали уперше піклуватися про гігієну ротової порожнини і чистоту своїх зубів? Самі ранні згадки про гігієну зубів відносяться до п'ятого тисячоліття до нашої ери! Учені виявили, що вже в цей період люди очищали свої зуби за допомогою гілочок ароматичних кущів.

Зубна щітка

Проте до появи зубних щіток в сучасному вигляді у будь-якому випадку залишалося ще дуже і дуже довго. Уперше подібна історична згадка зустрічається в хроніках XV століття в Китаї, коли щетину стали розміщувати перпендикулярно до ручки.

Проте в Європі і Америці упродовж довгого часу рівень гігієни рота був нижчий, ніж в Азії. Істотний розвиток цієї сфери тут почався тільки в XIX столітті - зубні щітки і інші зубні пристосування стали значно поширенішими.

Уперше ідея винаходу електронної зубної щітки з'явилася в 1880 році, але пройшло практично сто років перш ніж цьому винаходу судилося стати відомим і популярним.

Інші засоби ротової гігієни

  • Зубна Нитка

З'явилася в середині XX століття і швидко стала дуже популярна за рахунок простоти використовуваної ідеї і ефективності.

  • Іригатор

Досить швидко став поширений на території Америки.

Історія іригатора

Іригатор - це спеціальний прилад, розроблений для того, щоб акуратно і ефективно здійснювати обробку ротової порожнини.

Ідея про створення подібного приладу належить двом людям - інженерові і дантистові. Саме вони постаралася реалізувати свої інноваційні ідеї і застосувати систему оральної іригації для очищення і оздоровлення зубів в домашніх умовах.

Тільки через три роки після початку робіт в 1955 році їх робота завершилася успіхом: домашній іригатор видавав спрямований водний струмінь під тиском, відповідним, щоб чистити зуби. Цікаво, що до цього 145 приладів виявилися невдалі!

Технологія іригатора була запатентована винахідниками в 1962 році, проте спочатку на широкий споживчий ринок вони не потрапляли - основними споживачами і покупцями ставали пацієнта дантиста-винахідника. Проте один з цих пацієнтів, переконавшись в ефективності цього винаходу, цілком розумно припустив, що з його допомогою можна отримувати значні прибутки і вклав свої гроші в подальший розвиток і рекламу іригатора. Саме ця людина стала першим президентом Waterpik Inc і зробив іригатор доступним для усіх!

Перший іригатор Waterpik через свою форму називався " Восьминіг".

Цей прилад став сенсацією.

У 1967 році кожен той, що бажає міг купити іригатор в аптеці або магазині побутової техніки.

Відтоді було проведено більше 50 клінічних випробувань приладів, які доводять ефективність іригатора в наступних напрямах:

  • профілактика хвороб ясен
  • лікування гінгівіту
  • чищення брекетов
  • догляд за імплантатами, мостами, коронками
  • профілактика запалення ясен у вагітних жінок - "гінгівіту вагітних"

Усі клінічні випробування показують, що ключову дію має пульсація струменя. Саме короткі сильні імпульси забезпечують видалення бактерій з-під ясен і міжзубних проміжків.

Сучасний іригатор Waterpik має у своїй основі ті ж принципи, що і перший.

Сьогодні Waterpik - це бренд, якому довіряють стоматологи всього світу.

open contact success open review success open register success